2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj areálu Zbraslav (RAZ) – hlavní etapa – II. fáze
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající ve výstavbě inženýrských objektů, Budovy A, Společné budovy a ve výstavbě uzavřené hrubé stavby Budovy B, a to v rámci stavby s názvem „Rozvoj areálu Zbraslav (RAZ) – hlavní etapa – II. fáze“ (dále jen „stavba“). Plnění veřejné zakázky bude probíhat podle standardů Mezinárodní federace konzultačních inženýrů (dále jen „FIDIC“) Smluvní podmínky pro výstavbu pozemních a inženýrských staveb projektovaných objednatelem (dále jen „FIDIC RED BOOK“).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213150 Bau von Bürogebäuden, 45211350 Bau von Mehrzweckgebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Rozvoj areálu Zbraslav (RAZ) – hlavní etapa – II. fáze