2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementácia Inteligentných riešení v obci Špačince
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie a implementácia inteligentných riešení v Obci Špačince, v rozsahu a podľa technickej špecifikácie, definovanej v Prílohe č. 1 zmluvy Špecifikácia s cenovou kalkuláciou.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001