585274-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – ZŠ Štefánikova - elektroinstalace, IT sítě, učebny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZŠ Štefánikova - elektroinstalace, IT sítě, učebny
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka a instalace HW, SW a konektivity a s tím související vnitřní úpravy objektu základní školy Štefánikova č.p. 448 ul. Štefánikova v Pardubicích spočívající ve stavebních úpravách a dovybavení vybraných odborných učeben: učebny ICT1 (1.NP), učebny ICT2 (2.NP). Nedílnou součástí stavebních úprav je rovněž řešení nových instalačních rozvodů ve vybraných učebnách, řešení konektivity vč. aktivních prvků v ZŠ. Veškeré stavební a montážní práce budou prováděny za částečného provozu ZŠ, součástí předmětu plnění je denní provádění úklidu pracoviště a všech prostor dotčených stavební a montážní činností.
Interne KennungIS/032/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver, 45000000 Bauarbeiten, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST 1: Stavební úpravy učeben ICT 1 a ICT 2 a souvisejících prostor
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce odborných učeben ICT1 a ICT2, které se nachází v 1.NP a v 2.NP objektu ZŠ Štefánikova a spočívající v provedení demontáže stávajících zařizovacích předmětů, rozvodů vodovodu, kanalizace, elektroinstalace, vytápění vč. příslušných koncových prvků a dále odstranění stávajících nášlapných vrstev podlah, povrchových úprav stěn v podobě keramických obkladů, kobercových povrchů, maleb či nátěrů. Zhotovení nových zdravotechnických rozvodů, rozvodů silnoproudé elektroinstalace a slaboproudé elektroinstalace včetně vyhotovení instalačních drážek, instalačních lišt či kanálů pro tyto rozvody, zpětná montáž repasovaných rozvodů vytápění. Realizace nových nášlapných vrstev podlahové konstrukce-povlakových PVC, vyspravení stávajících štukových omítek, provedení nových povrchových úprav v podobě, keramických obkladů a nové výmalby, osazení nových dveřních výplní vč. zárubní a osazení nových zařizovacích předmětů. Vybudování samostatné serverové místnosti s potřebným technologickým zázemím. Nedílnou součástí stavebních úprav rekonstruovaných učeben je rovněž řešení nového nábytkového vybavení. Provedení nového rozvodu strukturované kabeláže. Strukturovaná kabeláž bude zahrnovat instalaci datových tras, zásuvkových míst a aktivních prvků. Rozvody budou provedeny v souladu s platnými technickými normami a standardy pro IT infrastrukturu ve školských zařízeních. Datové rozvody budou koordinovány s ostatními stavebními a instalačními profesemi (ZTI, ÚT, elektroinstalace) a nábytkovým vybavením, do kterého budou jednotlivé komponenty IT rozvodů integrovány.
Interne KennungIS/032/25-1
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
LosLOT-0002
TitelČÁST 2: Dodávka HW, SW a konektivita
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka HW a SW vybavení a konektivity do nově zrekonstruovaných učeben ICT 1 a ICT 2 a souvisejících prostor, které se nachází v 1.NP a v 2.NP v budově základní školy (dále jen „ZŠ“) Štefánikova č.p. 448 ul. Štefánikova v Pardubicích. Nedílnou součástí je rovněž vybavení samostatné serverové místnosti s potřebným technologickým zázemím. Dodávka HW a SW vybavení a konektivity do nově zrekonstruovaných učeben ICT 1 a ICT 2 a souvisejících prostor je včetně zapojení koncových zařízení v obou učebnách (PC stanic, interaktivních prvků, tiskáren, síťových přepínačů apod.). Rozvody budou provedeny v souladu s platnými technickými normami a standardy pro IT infrastrukturu ve školských zařízeních. Dodávky, zapojení a instalace HW s SW budou koordinovány s ostatními stavebními a instalačními profesemi (ZTI, ÚT, elektroinstalace) a nábytkovým vybavením, do kterého budou jednotlivé komponenty IT rozvodů integrovány. Nedílnou součástí je rovněž potřebné softwarové vybavení. Předmět plnění – dodávky vybavení musí být nové, nepoužité a musí splňovat všechny zadavatelem stanovené minimální požadavky (parametry) uvedené v zadávací dokumentaci.
Interne KennungIS/032/25-2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver