See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Expozice Muzea Totality
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je odborná technická, tvůrčí a související činnost Dodavatele, včetně zpracování výsledků a poskytnutí výhradní licence Objednateli. Součástí plnění je zpracování studie expozice, která vychází ze zadání a cílů investora a řeší její obsahový, výtvarný, prostorový a technický koncept včetně základního rozpočtu a vizualizací. Následně bude zpracována podrobná dokumentace pro výběr zhotovitele a provedení díla, zahrnující zejména dispoziční a návštěvnické řešení, scénografii, architektonické a grafické řešení, osvětlení, audiovizuální a interaktivní prvky a edukační prvky.
Interne Kennung: EMT
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění bylo zahájeno na základě výsledku Soutěže o návrh, která byla zahájena dne 16.07.2025 odesláním formuláře na VZ a to Evidenčního formuláře F2025-038987 a Evidenčním číslem zakázky Z2025-038987 uveřejněna dne 04.02.2026. Soutěž o návrh byla ukončena ve smyslu § 149 odst. 3 písm. a) ZZVZ 5.12.2025 tím, že marně uplynula lhůta pro podání námitek, jelikož žádný z účastníků soutěže o návrh nepodal námitky. Dne 04.02.2026 byl uveřejněn formulář 36 - Oznámení o výsledku soutěže o návrh ve Věstníku veřejných zakázek pod evidenčním číslem formuláře F2026-007629 a evidenčním číslem zakázky Z2025-038987 Dne 09. 02. 2026 vyzval vyhlašovatel prostřednictvím administrátora, všechny ocenění ateliery k jednání v rámci jednacího řízení bez uveřejnění. Jednání proběhlo dne 12. 02. 2026 online formou. Záznam jednaní je k dispozici u vyhlašovatele. Na základě jednání byla zhotovená finální podoba zadávací dokumentace a smlouva a v souladu se soutěžními podmínkami byla k uzavření smlouvy osloven soutěžící, který se umístil na prvním místě.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521100 Museumsausstellungen
5. Los
Los: LOT-0001