See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CCTV
Beschreibung: De opdracht omvat het vervangen van het bestaande CCTV systeem, implementeren van een nieuw CCTV systeem, met camera’s, centrale apparatuur en een software oplossing voor het opslaan en bekijken van de beelden. Dit door middel van het sluiten van een leverings-, en onderhoudsovereenkomst met één (1) opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000