See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów farmaceutycznych na potrzeby Działu Farmacji szpitalnej w Powiatowym Centrum Medycznym Spółka z o. o. w Braniewie w podziale na 71 pakietów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 102 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 20 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 13 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 2 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 50 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 1 pozycja, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 5 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 6 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 31 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 3 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 11 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 16 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 33 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 15 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 9 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 12 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 77 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 20 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 4 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 21 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 10 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 12 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 26 pozycji, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70
Beschreibung: Produkty farmaceutyczne - 22 pozycje, Szczegółowy asortyment, opis, ilości, wymogi zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71
585302-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Zakup i dostawa produktów farmaceutycznych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38
Lot: LOT-0039
Title: Pakiet 39
Lot: LOT-0040
Title: Pakiet 40
Lot: LOT-0041
Title: Pakiet 41
Lot: LOT-0042
Title: Pakiet 42
Lot: LOT-0043
Title: Pakiet 43
Lot: LOT-0044
Title: Pakiet 44
Lot: LOT-0045
Title: Pakiet 45
Lot: LOT-0046
Title: Pakiet 46
Lot: LOT-0047
Title: Pakiet 47
Lot: LOT-0048
Title: Pakiet 48
Lot: LOT-0049
Title: Pakiet 49
Lot: LOT-0050
Title: Pakiet 50
Lot: LOT-0051
Title: Pakiet 51
Lot: LOT-0052
Title: Pakiet 52
Lot: LOT-0053
Title: Pakiet 53
Lot: LOT-0054
Title: Pakiet 54
Lot: LOT-0055
Title: Pakiet 55
Lot: LOT-0056
Title: Pakiet 56
Lot: LOT-0057
Title: Pakiet 57
Lot: LOT-0058
Title: Pakiet 58
Lot: LOT-0059
Title: Pakiet 59
Lot: LOT-0060
Title: Pakiet 60
Lot: LOT-0061
Title: Pakiet 61
Lot: LOT-0062
Title: Pakiet 62
Lot: LOT-0063
Title: Pakiet 63
Lot: LOT-0064
Title: Pakiet 64
Lot: LOT-0065
Title: Pakiet 65
Lot: LOT-0066
Title: Pakiet 66
Lot: LOT-0067
Title: Pakiet 67
Lot: LOT-0068
Title: Pakiet 68
Lot: LOT-0069
Title: Pakiet 69
Lot: LOT-0070
Title: Pakiet 70
Lot: LOT-0071
Title: Pakiet 71