2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rioolinspectie, reiniging riolering en reiniging pompen/gemalen
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van werkzaamheden op het gebied van rioolreiniging, rioolinspectie en het reinigen van pompen, gemalen en bergbezinkbassins. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het reinigen en inspecteren van riolering, het verwijderen van vervuiling en afzettingen, en het reinigen en onderhouden van pompen en gemalen, inclusief bijbehorende installaties en persleidingen. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van € 800.000 Perceel 1: € 240.000 Perceel 2: € 560.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rioolreiniging en rioolinspectie
Beschreibung: Het jaarlijks reinigen van ± 35 km riolering. Het inspecteren zal jaarlijks betrekking hebben op ± 35 km riolering. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van € 240.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door opdrachtgever van tweemaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Reiniging pompen, gemalen en bergbezinkbassins
Beschreibung: De reiniging van pompen, gemalen en bergbezinkbassins betreft: • Het afsluiten van de toevoer(en), mits voorzien van een werkende schuif; • Het reinigen van de putrand en putdeksels; • Het verwijderen van vetranden en vuil op de wanden; • Het reinigen van de pomp; • Het reinigen van de persleiding, inclusief voetbocht, balkeerklep en geleideconstructie; • Het reinigen van de niveauregeling; • Het verwijderen van het vuil uit de gehele pompput; • Het gangbaar maken van vastzittende putdeksels; • Het voldoende vullen van de pompkelder om hiermee de pomp(en) te ontluchten; • Het reinigen van leidingen door middel van piggen of een gelijkwaardige techniek, gericht op het verwijderen van afzettingen en het verbeteren van de hydraulische werking. De opdracht heeft een totale geraamde waarde van €560.000
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Rioolreiniging en rioolinspectie
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
585308-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Rioolreiniging en rioolinspectie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2