2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis na zdravotnické prostředky třídy II b pro distribuci medicinálních plynů II
Beschreibung: Poskytování pozáručních servisních služeb ke zdravotnickým prostředkům a jejich příslušenství třídy II b, sloužícím k zajištění distribuce medicinálních plynů při poskytování zdravotní péče po dobu jejich předpokládané životnosti.
Interne Kennung: 259/VZ/2026/MP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: ZP výrobce Technologie medicale a GCE
Interne Kennung: část 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku na základě inflační doložky. Bližší podmínky jsou uvedeny v návrhu servisní smlouvy.
Los: LOT-0005
Titel: ZP výrobce MZ Liberec
Interne Kennung: část 2