2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów niskoemisyjnych dla transportu publicznego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności” - 2 szt.
Beschreibung: „Zakup autobusów niskoemisyjnych dla transportu publicznego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności” - 2 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia opisuje załącznik nr 1 do oferty - „Opis Przedmiotu Zamówienia” – Specyfikacja techniczna -użytkowa - który należy uzupełnić i dołączyć do oferty !!!.
Interne Kennung: ZP.272.2.30.2025.KM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Zakup autobusów niskoemisyjnych dla transportu publicznego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności” - 2 szt.
Menge: 2 Stück