2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor levering van brandstoffen/energie d.m.v. Tankpassen en Laadpassen
Beschreibung: Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is om met de Inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving één (1) Overeenkomst te sluiten met betrekking tot levering van brandstoffen/energie d.m.v. Tankpassen en Laadpassen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 277 Stück