See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare Soluție protecție DDoS
Beschreibung: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție protecție DDoS". Termen limită de solicitare clarificări la documentație atribuire: 18 zile anterior datei limită de depunere oferte. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 5129783_2026_PAAPD1612939
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Încheierea unui acord-cadru de furnizare, cu un singur operator economic, în vederea achiziţionării produsului ,,Soluție protecție DDoS”. Cantitatea minimă estimată a acordului-cadru: 1 complet Cantitatea maximă estimată a acordului-cadru: 3 complete Cantitățile estimate ale celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi încheiat: cantitatea minimă 1 complet; cantitatea maximă 2 complete Valoarea estimată a celui mai mare contract subsecvent care se estimează că va fi încheiat: 5.324.616,84 lei fără TVA.
Interne Kennung: 1