2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de aanstelling van een projectmanagement team voor het ontwerp van en het toezicht op de bouwwerkzaamheden van de Belgische ambassade in New Delhi
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanstelling van een projectmanagement team, die verantwoordelijk is voor het ontwerp van en het toezicht op de renovatie van de Belgische ambassade, de tijdelijke ambassade en de bijgebouwen gelegen aan 50N Shantipath, Chanakyapuri, New Delhi -110021 (India).
Interne Kennung: DEL/P&O5.1/LDC/Log.05.03.DEL.2026.Rencha
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DEL/P&O5.1/LDC/Log.05.03.DEL.2026.Rencha - 1
Interne Kennung: 1