See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Krzyż
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie Nadleśnictwa Krzyż
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dębina
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dębina
Interne Kennung: SA.270.161.2025
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dzierżązno Małe
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dzierżązno Małe
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dębowa Góra
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dębowa Góra
Los: LOT-0004
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dolina
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z nadzorem autorskim budowy zbiorników przeciwpożarowych na terenie leśnictwa Dolina