585390-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen – Obsługa, eksploatacja, naprawy bieżące i konserwacja pompowni w roku 2026 na terenie działania Zarządu Zlewni w Stargardzie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObsługa, eksploatacja, naprawy bieżące i konserwacja pompowni w roku 2026 na terenie działania Zarządu Zlewni w Stargardzie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi związanej z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej i z obsługą pompowni oraz wykonywaniem prac konserwacyjnych i naprawczych pompowni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załączniki nr 9 do SWZ.
Interne KennungSZ.ROZ.2710.39.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren, 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren, 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Nadzór Wodny Goleniów
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający na podstawie art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 2. Część opcjonalna dotyczy realizacji zamówienia w okresie od 01.01.2027 r. do dnia 31.12.2027 r. 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji (zamówienie opcjonalne) poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli w terminie do dnia 15 grudnia 2026 r. Niezłożenie oświadczenia w tym terminie jest równoznaczne z rezygnacją z prawa opcji. 4. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zawarcia odrębnego aneksu do Umowy; 5. Zamawiający może w ogóle nie skorzystać z Prawa Opcji, w szczególności w przypadku braku środków finansowych na ten cel. Uruchomienie Prawa Opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego żadne roszczenia z tytułu braku wykorzystania przysługującego mu Prawa Opcji w całości lub w części; 6. Do wykonywania przedmiotu umowy w ramach Prawa Opcji (zamówienie opcjonalne) odpowiednie zastosowanie mają wszystkie postanowienia Umowy.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Nadzór Wodny Pyrzyce
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Nadzór Wodny Stargard
Interne KennungCzęść 3