See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na cztery zadania (spektrometr UV-Vis, przestrajalny układ wzbudzenia, układ spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni, układ detekcji pracujący w zakresie do 3000 nm)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury naukowo – badawczej dla INTiBS PAN we Wrocławiu, z podziałem na dwa zadania: • Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu, • Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu, na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektów umów), odpowiednio dla zadania nr 1 i zadania nr 2, stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ dla zadania nr 1, Załącznik nr 1B do SWZ dla zadania nr 2, Załącznik nr 1C do SWZ dla zadania nr 3 oraz Załącznik nr 1D do SWZ dla zadania nr 4. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru dla sprzętów będących przedmiotem zamówienia dla każdego zadania.
Interne Kennung: DZ.261.7.2026/WK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38433000 Spektrometer, 30213000 Personalcomputer, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 38600000 Optische Instrumente, 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa spektrometru UV-Vis dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1A do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 1: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 1 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 48461000 Analyse- oder Wissenschaftssoftwarepaket, 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa przestrajalnego układu wzbudzenia dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1B do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 2: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 2 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser, 38600000 Optische Instrumente
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa układu spektralnej detekcji w bliskiej podczerwieni dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1C do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 3: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 3 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente, 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu
Beschreibung: Zadanie nr 4: Dostawa układu detekcji pracującego w zakresie do 3000 nm dla INTiBS PAN we Wrocławiu na zasadach i w zakresie określonym w projekcie umowy dla danego zadania, w załącznikach do projektu umowy dla danego zadania oraz w SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera projekt umowy wraz z załącznikami (w tym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załączniki nr 1 do Projektu umowy), stanowiący Załącznik nr 1D do SWZ. Okres gwarancji na dostarczony sprzęt: 12 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: Zadanie nr 4: maksymalnie do 25 tygodni od daty zawarcia umowy. Wykonawca może skrócić termin realizacji zamówienia w ramach zadania nr 4 w stosunku do terminu wskazanego powyżej. Oferta przewidująca skrócenie terminu realizacji otrzyma punkty w ramach oceny ofert dla danego zadania z zastosowaniem kryteriów wyboru oferty najkorzystniejszej określonych w Rozdziale 13 niniejszego SWZ.
Interne Kennung: DZ.261.7.2026/WK - Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen