58541-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 Pakietów: Pakiet 1-Ordynacja dzienna; Pakiet 2 - Dyżury zwykłe; Pakiet 3- Dyżury w dni świąteczne dyżury w dni szczególnie świąteczne; Pakiet 4- Gotowość na wezwanie (dyżur pod telefonem); Pakiet 5- Zabiegi ortopedyczne (wykonywanie procedur ortopedycznych).
Interne KennungWSZ.DAT.SZP.042.1.19/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1: Ordynacja dzienna
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Pakiet 1:Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ordynacji dziennej (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 7.30 do 15.05.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2: Dyżury zwykłe
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Pakiet 2: Dyżury zwykłe (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 15.05 do 7.30 dnia następnego.
LosLOT-0003
TitelPakiet 3: Dyżury w dni świąteczne oraz dyżury w dni w dni szczególnie świąteczne.
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Pakiet 3: Dyżury świąteczne w godzinach od 8.00 do 8.00 dnia następnego oraz dyżury w dni szczególnie w godzinach w godzinach od 7.30 do 7.30 dnia następnego oraz w godzinach od 15.05 do 7.30 dnia następnego.
LosLOT-0004
TitelPakiet 4: Gotowość na wezwanie (dyżur pod telefonem)
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Pakiet 4: Gotowość na wezwanie (dyżur pod telefonem).
LosLOT-0005
TitelPakiet 5: Zabiegi ortopedyczne (wykonywanie procedur ortopedycznych)
BeschreibungPrzedmiotem konkursu ofert jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie udzielone zamówienie na udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Pakiet 5: Zabiegi ortopedyczne (wykonywanie procedur ortopedycznych).