2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług indywidualnych konsultacji psychologicznych i psychoterapeutycznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych oraz rodziców adopcyjnych z podziałem na części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług indywidualnych konsultacji psychologicznych i psychoterapeutycznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych oraz rodziców adopcyjnych z podziałem na części: Część 1: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych w Zamościu, ul. Kolegiacka 3, 22-400 Zamość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. Część 2: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Białej Podlaskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.1 do SWZ. Część 3: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Chełmie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.3 do SWZ. Część 4: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla rodziców adopcyjnych w Zamościu, ul. Kolegiacka 3, 22-400 Zamość. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.4 do SWZ. Część 5: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Białej Podlaskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.5 do SWZ. Część 6: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Chełmie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.6 do SWZ. Część 7: Usługa indywidualnych konsultacji psychoterapeutycznych dla rodziców adopcyjnych w Ośrodku Adopcyjnym w Lublinie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1.7 do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na dowolna liczbę części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych w Zamościu, ul. Kolegiacka 3, 22-400 Zamość
Beschreibung: Przygotowanie kandydatów na rodziców adopcyjnych do świadomego i odpowiedzialnego przyjęcia dziecka, które doświadczyło zerwania więzi, traumy, straty oraz otwarcie kandydata na adopcję dzieci z niepełnosprawnościami czy dzieci starszych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 ust. 1 ustawy PZP. Zamawiający nie przewiduje wznowień.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Białej Podlaskiej
Los: LOT-0003
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla kandydatów na rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Chełmie
Los: LOT-0004
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla rodziców adopcyjnych w Zamościu, ul. Kolegiacka 3, 22-400 Zamość
Los: LOT-0005
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Białej Podlaskiej
Los: LOT-0006
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychologicznych dla rodziców adopcyjnych w Przedstawicielstwie Ośrodka Adopcyjnego w Chełmie
Los: LOT-0007
Titel: Usługa indywidualnych konsultacji psychoterapeutycznych dla rodziców adopcyjnych w Ośrodku Adopcyjnym w Lublinie