2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prijsvraag effectmeting kansrijke interventies basisvaardigheden – herziene ronde 2026
Beschreibung: NWO nodigt namens het ministerie van OCW publieke en private partijen die Interventies in het onderwijs aanbieden, zoals schoolbesturen, gemeenten en onderzoekers, uit een kansrijke Interventie in te dienen om de beheersing van de basisvaardigheden te verbeteren. NWO selecteert aan de hand van een Prijsvraag, met behulp van een deskundige Jury en vooraf vastgestelde Gunningscriteria, een aantal Interventies die in het schooljaar 2027-2028 en 2028-2029 zullen worden geïmplementeerd. Een onafhankelijk team van Onderzoekers evalueert vervolgens de effectiviteit van de geselecteerde Interventies.
Interne Kennung: 2026021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie aanbestedingsdocumenten zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
585420-2026 - Competition
Netherlands – Research and development services and related consultancy services – Prijsvraag effectmeting kansrijke interventies basisvaardigheden – herziene ronde 2026
Design contest notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026021
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 73000000 Research and development services and related consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026021
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 73000000 Servicios de investigación y desarrollo y servicios de consultoría conexos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1