2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie
Beschreibung: 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie zwanego dalej "samochodem". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. 1) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem SIDAS PZP – Platforma Zamówień Publicznych, pod adresem: https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-koscielec . 2) Na stronie internetowej prowadzonego postępowania jest udostępniona dokumentacja postępowania, a także będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty zamówienia bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia. 3) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, a dokumenty składane w postępowaniu muszą być sporządzane w języku polskim lub wraz z tłumaczeniem na język polski. 4) Komunikacja zamawiającego z wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. 5) Korespondencja elektroniczna: • za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, gdzie po zalogowaniu się na uprzednio założone swoje konto, wykonawca wskazuje postępowanie. Po wejściu w szczegóły wskazanego postępowania przechodzi do zakładki „Komunikacja”, która dotyczy wybranego postępowania. W celu przygotowania nowej wiadomości wybiera opcję „Utwórz wiadomość”. Następnie wskazuje „Kategorię wiadomości” i wprowadza treść w polu „Wiadomość”. W ramach korespondencji można dodać załącznik poprzez opcję „Dołącz plik”. • bezpośrednio na adres poczty elektronicznej sekretariat@koscielec.ug.gov.pl, podając w temacie wiadomości numer postępowania i krótką informację o tym, co zawiera wiadomość. Korespondencja za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalna jest jedynie przed upływem terminu składania ofert i może dotyczyć m.in. pytań do postępowania, wniosków o wyjaśnienie treści SWZ. 6) Wykonawcy są zobowiązani do składania ofert, oświadczeń i innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej prowadzonego postępowania, po uprzedniej rejestracji wykonawcy. 7) Wykonawca, przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, tj. rejestrując się bezpłatnie lub w przypadku posiadania konta, logując się, akceptuje warunki korzystania ze strony prowadzonego postępowania. określone w regulaminie, uznaje go za wiążący. 8) Szczegółowa instrukcja obsługi strony internetowej prowadzonego postępowania, zawierająca instrukcję korzystania przez Wykonawcę jest zamieszczona pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo - gaśniczego uterenowionego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Straszkowie zwanego dalej "samochodem". 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załączniki nr 6 do SWZ.
Menge: 1 Stück
585422-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.271.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services, 34113000 4-wheel-drive vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece