2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych urządzeń diagnostycznych producenta OLYMPUS będących na stanie Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na okres 36 miesięcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych urządzeń diagnostycznych producenta OLYMPUS będących na stanie Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na okres 36 miesięcy. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wykonywane prace w ramach zamówienia polegają na utrzymaniu w pełnej sprawności techniczno– eksploatacyjnej Urządzeń diagnostycznych i obejmują: • naprawy będą realizowane w zależności od potrzeb zamawiającego • przeglądy okresowe i prewencyjne określone przez producenta zawierają: • diagnozy i naprawy wraz z wymiana uszkodzonych części, • urządzenia zastępcze na czas napraw, • wizyty w nagłych przypadkach, • pomoc techniczna i zdalny serwis, • aktualizacje, • audyty • dojazdy • zalecane przez producenta modyfikacje oprogramowania i konstrukcji, poprawiające wydajność pracy i bezpieczeństwo 1.Wykonawca oświadcza, iż dysponuje w w/w zakresie opisu zamówienia odpowiednią wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Zakres prac jest uzależniony od wymogów producenta wyrobu medycznego. Świadectwo autoryzacji zgodne z deklaracją producenta. Części użyte do napraw muszą być fabrycznie nowe i dopuszczone do stosowania przez wytwórcę urządzenia. 2. Wykonawca świadczyć będzie usługi serwisowe aparatury i sprzętu medycznego oraz zatrudniać będzie pracowników posiadających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe określone przez wytwórców (importerów, dystrybutorów) zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych, udokumentowane certyfikatem. 3. Świadczenie usług musi być realizowane zgodnie z wymogami producenta określonymi w instrukcji używania, obowiązującymi normami, instrukcjami oraz odpowiednimi przepisami z zachowaniem przepisów BHP i P-poż., w szczególności zgodnie z Ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych. 4. Wykonawca wspólnie z Przedstawicielem Zamawiającego jest obowiązany prowadzić w siedzibie Zamawiającego dokumentację, określającą terminy następnych przeglądów, konserwacji i działań serwisowych, wynikające z instrukcji użytkowania i zaleceń producenta (planowe wymiany części, zestawy przeglądowe). 5. Wykonanie przeglądu technicznego musi być potwierdzone odpowiednim wpisem do paszportu technicznego wraz z czytelnym podpisem Wykonawcy oraz wystawieniem protokołu serwisowego (karty pracy) z pełnym opisem prac. 6. Wykonanie naprawy musi być potwierdzone odpowiednim wpisem do paszportu technicznego wraz z czytelnym podpisem Wykonawcy oraz wystawieniem protokołu serwisowego (karty pracy) z pełnym opisem prac i wyszczególnieniem części wymiennych. Zamawiający przewiduje obowiązek wynikający z art. 95 Ustawy Pzp w postaci zatrudnienia na umowę o pracę w ramach realizacji Umowy osoby wykonującej czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia. Szczegółowe zasady dokumentowania zatrudnienia oraz uprawnienia i obowiązki Stron zawarto w Projektowanych postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 438353-2026
Interne Kennung: Zp/45/PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług serwisowych urządzeń diagnostycznych producenta OLYMPUS będących na stanie Specjalistycznego Szpitala im. dra Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na okres 36 miesięcy. Dalszy i dokładny opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw) wraz z formularzem asortymentowo - cenowym znajduje się w załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.