585428-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w latach 2027 – 2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w latach 2027 – 2028
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach. Dane obiektów podlegających ochronie: Obiekt nr 1 – parking wielopoziomowy 4-kondygnacyjny podziemny położony przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni 10 837,62 m2. Obiekt nr 2 – parking wielopoziomowy 4-kondygnacyjny naziemny położony przy ul. Andersa/Asnyka o powierzchni 11 255,84 m2. Obiekt nr 3 – parking wielopoziomowy 2-kondygnacyjny naziemny położony u zbiegu ulicy Wyszyńskiego z ulicą Edukacji o powierzchni 3 448,80 m2. Przedmiot usługi w trakcie trwania umowy realizowany będzie całodobowo przez 7 dni w tygodniu przez jednego pracownika ochrony na każdym z obiektów. Ochrona obiektu wykonywana będzie siłami Wykonawcy w oparciu o: - zakres obowiązków pracownika ochrony, - instrukcje dostarczone przez Zamawiającego regulujące zasady pracy na obiektach. Szczegółowy opis zamówienia oraz sposób jego wykonania określony jest w Opisie przedmiotu zamówienia oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, opracowanych dla potrzeb niniejszego zamówienia stanowiących odpowiednio załącznik nr 2 oraz 7 do SWZ.
Interne Kennung32/DZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia wykonawcę, wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone: a) w art. 5k rozporządzenia Rady(UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2025/2033 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 2025.2033) b) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. 2025 poz. 514).
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
585428-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 32/DZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001