585434-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bau von Unterwerken – CST – T404 výměna za T201 (P.0623), stavebně-montážní práce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCST – T404 výměna za T201 (P.0623), stavebně-montážní práce
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou stavebně-montážní práce akce „CST – T404 výměna za T201 (P.0623), stavebně-montážní práce“ v rozsahu stavebních objektů (dále jen „SO“) a provozních souborů (dále jen „PS“) specifikovaných v závazném návrhu Smlouvy o dílo a v části B Zadávací dokumentace.
Interne Kennung2025100718
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232220 Bau von Unterwerken
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionenviz ZD.