See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie usług przewozowych dla pracowników PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów w zakresie 33 linii przewozów pracowniczych, szczegółowo określonych w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/02785/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Linia przewozowa nr 100
Beschreibung: Relacja Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Linia przewozowa nr 116
Beschreibung: Relacja Parzno – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Linia przewozowa nr 141
Beschreibung: Relacja Piotrków Trybunalski – Gomulin – Wola Grzymalina
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Linia przewozowa nr 156
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Linia przewozowa nr 160
Beschreibung: Relacja Bukowa – Grocholice – Wola Grzymalina
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Linia przewozowa nr 213
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Linia przewozowa nr 401
Beschreibung: Relacja Pabianice – Drużbice – Dobrzelów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Linia przewozowa nr 505
Beschreibung: Relacja Cieszanowice – Rozprza – Kamieńsk – Wola Grzymalina
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Linia przewozowa nr 507
Beschreibung: Relacja Piotrków Trybunalski – Wola Krzysztoporska – Bogdanów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Linia przewozowa nr 551
Beschreibung: Relacja Radomsko – Kamieńsk – Wola Grzymalina
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Linia przewozowa nr 586
Beschreibung: Relacja Strzałków – Radomsko – Lgota Wielka – Wola Grzymalina
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 - Linia przewozowa nr 592
Beschreibung: Relacja Bartodzieje – Gorzkowice – Kamieńsk – Wola Grzymalina
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 - Linia przewozowa nr 708
Beschreibung: Relacja Osjaków – Rusiec – Trząs – Rogowiec – Wola Grzymalina
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 - Linia przewozowa nr 719
Beschreibung: Relacja Pajęczno – Kleszczów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 - Linia przewozowa nr 761
Beschreibung: Relacja Widawa – Szczerców – Kluki – Nowy Janów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 - Linia przewozowa nr 768
Beschreibung: Relacja Buczek – Zelów – Łobudzice – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 - Linia przewozowa nr 904
Beschreibung: Relacja Bełchatów – Kurnos – Wola Grzymalina
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 - Linia przewozowa nr 913
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 - Linia przewozowa nr 929
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 - Linia przewozowa nr 933
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 - Linia przewozowa nr 59
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 - Linia przewozowa nr 105
Beschreibung: Relacja Postękalice – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 - Linia przewozowa nr 109
Beschreibung: Relacja Rusiec – Szczerców – Wola Grzymalina
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 - Linia przewozowa nr 110
Beschreibung: Relacja Ławy – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 - Linia przewozowa nr 112
Beschreibung: Relacja Pabianice – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 - Linia przewozowa nr 113
Beschreibung: Relacja Zelów – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 - Linia przewozowa nr 170
Beschreibung: Relacja Rozprza – Kamieńsk – Wola Grzymalina
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Linia przewozowa nr 521
Beschreibung: Relacja Piotrków Trybunalski – Wola Grzymalina
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 - Linia przewozowa nr 525
Beschreibung: Relacja Wola Krzysztoporska – Bogdanów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 - Linia przewozowa nr 585
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 - Linia przewozowa nr 772
Beschreibung: Relacja Łask – Zelów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 - Linia przewozowa nr 911
Beschreibung: Relacja Niedyszyna – Dobrzelów – Bełchatów – Wola Grzymalina
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 - Linia przewozowa nr 939