585450-2025 - Wettbewerb
Polen – Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen – Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa radiotelefonów wraz w akcesoriami na potrzeby Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w podziale na trzy zadania częściowe: 1 Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla Wewnętrznej Służby Ochrony Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. 2 Dostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla wieloosobowego stanowiska ds. ochrony przeciwpożarowej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. 3 Dostawa kamizelek, megafonów, szafek i wytwornicy dymu dla wieloosobowego stanowiska ds. ochrony przeciwpożarowej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2a, 2b i 2c do SWZ, w których Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia dla poszczególnych zadań częściowych.
Interne KennungBAI.272.73.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32200000 Sendegeräte für den Funksprech- oder Funktelegrafieverkehr, Rundfunk oder Fernsehen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie częściowe nr 1- Dostawa radiotelefonów
BeschreibungDostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla Wewnętrznej Służby Ochrony Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 1 zawiera załącznik nr 2a – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne KennungBAI.272.73.2025 - Zadanie częściowe nr 1
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
LosLOT-0002
TitelZadanie częściowe nr 2 - Dostawa radiotelefonów
BeschreibungDostawa radiotelefonów wraz z akcesoriami dla wieloosobowego stanowiska ds. ochrony przeciwpożarowej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach oraz ich zaprogramowanie, uruchomienie i przeszkolenie pracowników Zamawiającego z ich obsługi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 2 zawiera załącznik nr 2b – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne KennungBAI.272.73.2025 - Zadanie częściowe nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie częściowe nr 3 - Dostawa osprzętu ppoż.
BeschreibungDostawa kamizelek, megafonów, szafek i wytwornicy dymu dla wieloosobowego stanowiska ds. ochrony przeciwpożarowej w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania dla zadania częściowego nr 3 zawiera załącznik nr 2c – Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy, w którym Zamawiający określił wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia.
Interne KennungBAI.272.73.2025 - Zadanie częściowe nr 3
Haupteinstufung (cpv): 35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung