2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen
Beschreibung: Aanbesteding van Sanitaire Voorzieningen (toiletrolhouders, zeepdispensers, etc.) en aanverwante disposables (wc-rollen, na vullingen zeep, etc.). De geraamde waarde van de opdracht over de looptijd van de overeenkomst (4 jaren) bedraagt €350.000
Interne Kennung: ML-EA-2025-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33711900 Seife, 39811100 Lufterfrischer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In het enige perceel van deze aanbesteding is het doel om één Inschrijver te selecteren voor het leveren van sanitaire voorzieningen, met wie een raamovereenkomst wordt gesloten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.