2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeentenieuws - Hofnieuws
Beschreibung: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het vormgeven, het drukken en verspreiden van het gemeentenieuws ook wel: Hofnieuws, als onderdeel van een huis-aan-huisblad in het verspreidingsgebied van de gemeente Hof van Twente. De gemeente neemt gemiddeld één tot vier pagina's per week in tabloidformaat af. Maximaal zijn er 52 uitgaven op jaarbasis. Het Hofnieuws dient wekelijks op een vaste doordeweekse dag verspreid te worden op alle adressen binnen de gemeente Hof van Twente, inclusief buitengebieden en industrieterreinen, maar exclusief de adressen met een nee-nee sticker. 16000
Interne Kennung: 629229
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Indienen kan van offertes staat open gedurende periode conform planning.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64111000 Postdienste im Zusammenhang mit Zeitungen und Zeitschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Hofnieuws
Beschreibung: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, wil één opdrachtnemer contracteren voor het vormgeven, het drukken en verspreiden van het gemeentenieuws ook wel: Hofnieuws, als onderdeel van een huis-aan-huisblad in het verspreidingsgebied van de gemeente Hof van Twente. De gemeente neemt gemiddeld één tot vier pagina's per week in tabloidformaat af. Maximaal zijn er 52 uitgaven op jaarbasis. Het Hofnieuws dient wekelijks op een vaste doordeweekse dag verspreid te worden op alle adressen binnen de gemeente Hof van Twente, inclusief buitengebieden en industrieterreinen, maar exclusief de adressen met een nee-nee sticker.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd.