2. Verfahren
Verfahren
Titel: Connectiviteit via Wifi
Beschreibung: Doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van één (1) leverancier voor connectiviteit via Wifi. ASG wil dit realiseren met een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar de ‘inschrijving met de laagste prijs’ het uitgangspunt is. Er is gekozen voor het gunningcriterium “Laagste Prijs”, omdat er voor de Inschrijvers te weinig mogelijkheden zijn om zich van elkaar te onderscheiden op het gebied van kwaliteit. Huidige omgeving 1310 heeft accespoints
Interne Kennung: ASG-2025-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie aanbestedingsdocumenten 1310 AP's in huidige omgeving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging