585518-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Verbrauchsartikel – 24-034.3 Zdravotnická obličejová maska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel24-034.3 Zdravotnická obličejová maska
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky (dále také "VZ") je dodání 4 967 300 kusů nových stejných zdravotnických obličejových masek, (dále také „věc“ nebo „roušky“). Nedílnou součástí předmětu VZ je zpětný prodej dodaných roušek.
Interne Kennung13320/26-SSHR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem VZ je dodání 4 967 300 kusů nových stejných zdravotnických obličejových masek, (dále také „věc“ nebo „roušky“). Nedílnou součástí předmětu VZ je zpětný prodej dodaných roušek.