See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Uitzendkrachten
Beschreibung: NS is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens om met één (mastervendor)partij een raamovereenkomst af te sluiten voor het inhuren van uitzendkrachten (excl. technische uitzendkrachten). Zie de Gunningsleidraad 2026 voor meer informatie.
Interne Kennung: T123099 EA Uitzendkrachten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Gunningsleidraad en het kopje 'Planning' in Mercell.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 4 000 000 Stunden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Gunningsleidraad 2026.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: EA Uitzendkrachten
Identificador interno: T123099 EA Uitzendkrachten
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Zie Gunningsleidraad en het kopje 'Planning' in Mercell.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0000
Cantidad: 4 000 000 horas
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie Gunningsleidraad 2026.