2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udbud af kørsel til og fra skolesvømning og skovbørnehaver
Beschreibung: Udbuddet vedrører kørsel af børn i Rødovre Kommune. Kommunen ønsker fortsat at tilbyde kørsel af børn til og fra skovbørnehaverne samt kørsel til og fra svømmeundervisning.
Interne Kennung: 401894
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0000