See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBAVA VODOVODNEGA MATERIALA
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dobava vodovodnega materiala po sklopih za obdobje 48 mesecev.
Interne Kennung: JN-78513
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44164310 Rohre und Formstücke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CEVI IZ NODULARNE LITINE
Beschreibung: Razvidno iz RD.
Interne Kennung: 528858
Los: LOT-0002
Titel: BAJONETNI FAZONSKI KOSI IN OPREMA
Interne Kennung: 528859
Los: LOT-0003
Titel: ZASUNI IN OPREMA
Interne Kennung: 528860
Los: LOT-0004
Titel: POLIETILENSKE (PE) CEVI IN OPREMA
Interne Kennung: 528861
Los: LOT-0005
Titel: FAZONSKI KOSI IZ NODULARNE LITINE IN OPREMA
Interne Kennung: 528862
Los: LOT-0006
Titel: PRIROBNIČNI FAZONSKI KOSI IZ LTŽ MATERIALA IN OPREMA
Interne Kennung: 528863
Los: LOT-0007
Titel: NAVRTALNI ZASUNI IN OPREMA
Interne Kennung: 528864
Los: LOT-0008
Titel: ZRAČNIKI, HIDRANTI IN IZPIRALNE GARNITURE
Interne Kennung: 528865
Los: LOT-0009
Titel: HIDRANTI ZA NEZAHTEVNE POGOJE
Interne Kennung: 528866
Los: LOT-0010
Titel: OZNAČEVALNA OPREMA, REPARATURNE OBJEMKE IN DISTANČNIKI
Interne Kennung: 528867
Los: LOT-0011
Titel: SPOJKE
Interne Kennung: 528868
Los: LOT-0012
Titel: VODOMERNI JAŠKI IN OPREMA
Interne Kennung: 528869
Los: LOT-0013
Titel: OPREMA IZ NERJAVEČEGA MATERIALA (INOKS)
Interne Kennung: 528870
Los: LOT-0014
Titel: REGULACIJSKI VENTILI
Interne Kennung: 528871