See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa geosyntetyków i rur drenarskich
Beschreibung: Dostawa geosyntetyków i rur drenarskich. Miejsce dostawy wskazane pezez Zamawiającego zgodnie z umową
Vorherige Bekanntmachung: 539252-2025
Interne Kennung: 62/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. prawo zamówień publicznych zamierza wyznaczyć krótszy termin składania ofert niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy pzp z uwagi na fakt, że zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Powyższe uzasadnione jest celem zabezpieczenia prac budowy miejsc składowania oraz linearnej rozbudowy inżynieryjnej wzdłuż granicy państwa
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001