2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Grondwaterstandlogger met uitleessoftware en randapparatuur
Beschreibung: De volgende leveringen en diensten maken onderdeel uit van deze aanbesteding: • Levering van Grondwaterstandloggers met bijbehorende signaalkabels met een berekeningslengte van 1 tot 50 meter (afhankelijk van de locatie kan de signaalkabel langer/korter zijn); • Telemetrische hardware voor het ontsluiten van meetdata op afstand inclusief een portal waarmee de data onttrokken kan worden; • Levering van hardware en/of software voor het uitlezen en programmeren van de Grondwaterstandloggers/telemetrie; • Training van ongeveer 10 medewerkers van Vitens over het correct installeren, programmeren en uitlezen van de loggers en het oplossen van kleine software en hardware problemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 4 800 Stück