2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toiduainete ost Anija valla haridusasutustele 2026-2028 aastal
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on leida koostööpartnerid Anija valla koolidele ja lasteaedadele toiduainete ostmiseks tagamaks õpilaste ja lasteaialaste toitlustamise / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 03142500 Eier, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf, 03221000 Gemüse, 15812000 Gebäck und Kuchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Liha ja lihatooted
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-1 liha ja lihatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0001
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0002
Titel: Piim ja piimatooted
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-2 piim ja piimatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0002
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Kala ja kalatooted
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-3 kala ja kalatooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0003
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
Los: LOT-0004
Titel: Pagaritooted
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-4 pagaritooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0004
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0005
Titel: Kuivained
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-5 kuivaines / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0005
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Los: LOT-0006
Titel: Puu- ja köögiviljad
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-6 puu- ja köögiviljad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0006
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0007
Titel: Konservid, kastmed, mahlad, õlid
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-7 konservid, kastmed, mahlad, õlid / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0007
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf
Los: LOT-0008
Titel: Juurviljad
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-8 juurviljad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0008
Haupteinstufung (cpv): 03221000 Gemüse
Los: LOT-0009
Titel: Kondiitritooted
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-9 kondiitritooted / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0009
Haupteinstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0010
Titel: Munad
Beschreibung: Vastavalt toiduainete nimekirjale Vorm 1-10 munad / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312043-0010
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier