2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding burgerzaken software
Beschreibung: Gemeente Goeree-Overflakkee is voornemens één Opdrachtnemer te selecteren en te contracteren voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de technische en organisatorische implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing voor Burgerzaken. Tussen de €547.000 en €2.492.000 exclusief btw over de gehele looptijd (13 jaar)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
585580-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo – Europees openbare aanbesteding burgerzaken software
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1