2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy obejmująca: 1) Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 2 sztuki, 2) Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny informatyki śledczej w ilości 2 sztuki, 3) Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu peryferyjnego: a) drukarka A4 mono w ilości 5 sztuk b) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor w ilości 2 sztuki, 4) Zadanie nr 4 - Dostawa urządzenia do przechowywania i odczytu danych w ilości 1 sztuka, 5) Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu serwer w ilości 1 sztuka, 6) Zadanie nr 6 - Dostawa nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (NAS) w ilości 1 sztuka, 7) Zadanie nr 7 - Dostawa akcesoriów komputerowych w ilości 220 sztuk, 8) Zadanie nr 8 - Dostawa awaryjnych urządzeń energetycznych: a) zasilacz awaryjny UPS w ilości 2 sztuki b) mikrokomputer w architekturze ARM w ilości 1 sztuka, 9) Zadanie nr 9 - Dostawa systemu automatycznego podawania – podajnik filamentu w ilości 1 zestaw.
Interne Kennung: WZPiFP-73-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 30213300 Tischcomputer, 48822000 Computerserver, 30237200 Computerzubehör, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30232100 Drucker und Plotter, 19730000 Kunstfasern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 2 sztuki
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 1
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny informatyki śledczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny informatyki śledczej w ilości 2 sztuki,
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu peryferyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu peryferyjnego: a) drukarka A4 mono w ilości 5 sztuk b) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor w ilości 2 sztuki.
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Menge: 7 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa urządzenia do przechowywania i odczytu danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzenia do przechowywania i odczytu danych w ilości 1 sztuka
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu serwer
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu serwer w ilości 1 sztuka
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (NAS)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nadmiarowej macierzy niezależnych dysków (NAS) w ilości 1 sztuka
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa akcesoriów komputerowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych w ilości 220 sztuk
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Menge: 220 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa awaryjnych urządzeń energetycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa awaryjnych urządzeń energetycznych: a) zasilacz awaryjny UPS w ilości 2 sztuki b) mikrokomputer w architekturze ARM w ilości 1 sztuka.
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa systemu automatycznego podawania – podajnik filamentu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest systemu automatycznego podawania – podajnik filamentu w ilości 1 zestaw
Interne Kennung: WZPiFP-73-26 Zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19730000 Kunstfasern