58561-2024 - Ergebnis
Belgien – Verschiedene Druckerzeugnisse – Raamovereenkomst: Divers drukwerk: offset en digitaal
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: Divers drukwerk: offset en digitaal
Beschreibung: Hogeschool UCLL biedt 20 graduaten, 22 bacheloropleidingen en 9 bachelor-na-bachelor opleidingen aan op 8 campussen in Limburg en Vlaams-Brabant. Met 16.000 studenten en 1.750 medewerkers is UCLL één van de grootste instellingen voor hoger onderwijs in Vlaanderen. UCLL is actief in de interessegebieden lerarenopleiding, management, technologie, gezondheid en welzijn en combineert haar onderwijsopdracht met praktijkgericht onderzoek en dienstverlening. De hogeschool zet maximaal in op persoonlijke begeleiding van haar studenten. Haar brede onderwijsnetwerk garandeert een plek voor ieders talent en haar diploma’s staan sterk op de arbeidsmarkt. Mensen en ideeën in beweging brengen door ruimte te geven aan innovatief denken en samenwerken, dat is de visie van de hogeschool, dat is moving minds. De naam toont de internationale ambitie: UCLL, voluit University Colleges Leuven-Limburg, wil solide opleidingen aanbieden, georiënteerd op kwaliteit en met de blik naar buiten gericht, op de Euregio en verder. UCLL behoort tot de Associatie KU Leuven. UCLL wenst over te gaan tot het afsluiten van een nieuwe raamovereenkomst met één deelnemer, over een periode van 12 maanden, met een mogelijke verlenging van 3x 12 maanden. UCLL gaat op zoek naar een partner die zowel digitaal als offset drukwerk kan leveren. Cursusdrukwerk behoort niet tot dit dossier. Dit dossier handelt over drukwerk zoals bijvoorbeeld naamkaartjes, flyers, brochures, UCLL briefpapier,… Leveringsplaats: alle campussen van UCLL De aanbestedende overheid mag een andere leveringsplaats in de bestelling opgeven zonder dat hiervoor bijkomende kosten worden aangerekend voor zover deze nieuwe leveringsplaats zich bevindt in het arrondissement Leuven en Hasselt. Het volgen van de open procedure houdt geen verplichting in tot het toewijzen van de opdracht. De aanbestedende overheid houdt zich het recht voor om, zonder dat dit aanleiding kan geven tot enige schadevergoeding, af te zien van het gunnen of sluiten van de opdracht of om de procedure te herbeginnen, desnoods op een andere wijze (cf. art 85 van de Wet Overheidsopdrachten). Ander drukwerk dat nodig is gedurende de looptijd van deze raamovereenkomst en waarvoor in dit dossier geen prijs opgevraagd is, kan worden voorgelegd aan de gegunde kandidaat. Indien de aanbestedende overheid het voorstel goedkeurt, zal dit bevestigd worden met een bestelbon.
Interne Kennung: PPP0Q7-134/4006/AP23006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst: Divers drukwerk: offset en digitaal
Interne Kennung: AP23006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes