2. Verfahren
Verfahren
Titel: E-learning tananyagok vasúti képzéshez - 61796
Beschreibung: A beszerzés tárgya és mennyisége: 1. Keretszerződés a Közlekedéstudományi és Építésügyi Minőségellenőrző Intézet, Képzési és Vizsgáztatási Igazgatóság, Vasúti Képzési Módszertani Főosztály jogszabályban előírt feladatainak ellátásához zárt rendszerű távoktatási képzésmenedzsment rendszerben használható, hatósági akkreditációval rendelkező e-learning tananyagok beszerzésére, 24 hónapra. 2. Összesen 73 000 db tananyag/év. (Éves tervezett mennyiség, kizárólag az ajánlati árak összehasonlítására szolgál, tájékoztató jellegű mennyiség! A megadott mennyiség csak tervezett mennyiség, attól ajánlatkérő eltérhet.) 3. A keretszerződés hatálya: 24 hónap 4. A keretszerződés keretösszege: nettó 1 300 000 000,- Ft. A kötelezettségvállalás a keretösszeg tekintetében történik, Ajánlatkérő a keretösszeg 80%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében, a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján Ajánlatkérő az ajánlati felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati felhívásban előírt, vagy az azzal – az adott szolgáltatás vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű szolgáltatásra lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget Ajánlatkérőnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ajánlattevőnek kell megadnia. Ajánlattevő kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott szolgáltatás az Ajánlatkérő által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást Ajánlatkérő tényszerűen megindokolja. Ajánlatkérő számára az előírtaknál kedvezőbb jellemzőkkel rendelkező szolgáltatásra is tehető ajánlat. Rövidítések: Ajánlatkérő (AK); Ajánlattevő (AT); Alvállalkozó (AV); Közbeszerzési Dokumentumok (KD); Eljárást megindító felhívás (felhívás). A részletes feltételeket, elvárásokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő az ajánlatokat legjobb ár – érték arány értékelési szempontja (Kbt. 76. § (2) bekezdés c) pont) bírálja el. Értékelés módszerei: 1. és 2. értékelési szempont: fordított arányosítás. Pontszámok: 0 – 10 pont.
Interne Kennung: EKR000841472026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Keretszerződés a Közlekedéstudományi és Építésügyi Minőségellenőrző Intézet, Képzési és Vizsgáztatási Igazgatóság, Vasúti Képzési Módszertani Főosztály jogszabályban előírt feladatainak ellátásához zárt rendszerű távoktatási képzésmenedzsment rendszerben használható, hatósági akkreditációval rendelkező e-learning tananyagok beszerzésére, 24 hónapra. 2. Összesen 73 000 db tananyag/év. (Éves tervezett mennyiség, kizárólag az ajánlati árak összehasonlítására szolgál, tájékoztató jellegű mennyiség! A megadott mennyiség csak tervezett mennyiség, attól ajánlatkérő eltérhet.) Részletes információkat, a jelen felhívás mellékleteként kiadásra kerülő Műszaki leírás tartalmaz
Interne Kennung: EKR000841472026/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80420000 E-Learning