See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników JSW S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 392402-2025
Interne Kennung: 18/P/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 224-699732
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników Biura Zarządu oraz Zakładu Wsparcia Produkcji
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch „Borynia” oraz pracowników ZWP zatrudnionych dla obsługi KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch „Borynia”
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch „Zofiówka” oraz pracowników ZWP zatrudnionych dla obsługi KWK „Borynia-Zofiówka” Ruch „Zofiówka”
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników KWK „Budryk” oraz pracowników ZWP zatrudnionych dla obsługi KWK „Budryk”
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów oraz pracowników ZWP zatrudnionych dla obsługi „Knurów-Szczygłowice” Ruch Knurów
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników KWK „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice oraz pracowników ZWP zatrudnionych dla obsługi „Knurów-Szczygłowice” Ruch Szczygłowice
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy oraz badań dodatkowych dla pracowników KWK „Pniówek” oraz pracowników ZWP zatrudnionych dla obsługi KWK „Pniówek
Interne Kennung: 18/P/25 - Zadanie 7