See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup in dobava gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov za potrebe Gasilske brigade Koper.
Interne Kennung: JN-02/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 528857