See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitie diverse produse alimentare
Beschreibung: Spitalul Județean de Urgență Giurgiu intenționează să achiziționeze produse alimentare necesare desfășurării activității. Obiectivul general al acestei achiziții îl constituie asigurarea celor mai bune condiții de alimentație a pacienților prin achiziționarea produselor alimentare de cea mai bună calitate. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Conserve alimente
Beschreibung: Având în vedere numărul mare de produse ce sunt incluse în lot și limitarea de caractere, estimări ale cantităţilor minime şi maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru, precum şi ale cantităţilor minime şi maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent dintre cele care urmează să fie atribuite pe durata acordului-cadru, se regăsesc în anexa Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Produse lactate
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Diverse produse alimentare
Los: LOT-0004
Titel: Paine si produse de panificatie
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Carne si produse din carne
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Fructe si legume
Interne Kennung: 6