585644-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy - Załącznik nr 2.1-2.17 do SWZ. Każdy Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę na całość zamówienia lub dane zadanie/ zadania w formie pisemnej pod rygorem nieważności. W przypadku złożenia przez Wykonawcę więcej niż jednej oferty na całość zamówienia lub na dane zadanie/ zadania wszystkie oferty tego Wykonawcy zostaną odrzucone przez Zamawiającego. Zamówienie składa się z 17 zadań. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową Zamawiający uzna ofertę złożoną na wszystkie pozycje w danym zadaniu. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pojedyncze pozycje. Zamawiający zastrzega, że oferowany przedmiot zamówienia musi należeć do grupy wyrobów medycznych w rozumieniu ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 974) i Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany Dyrektywy 2001/83/WE, Rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać ważne dokumenty pozwalające na dopuszczenie do obrotu i użytkowania w placówkach służby zdrowia zgodnie z polskim prawem oraz prawem Unii Europejskiej.
Interne Kennung43/ PN/ 2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający, działając na podstawie art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, wyznacza skrócony termin składania ofert ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, której nie można było wcześniej przewidzieć. Obowiązujące umowy na dostawy asortymentu ujętego w przedmiotowym postępowaniu, zostały zrealizowane przed upływem okresu ich obowiązywania. Zastosowanie skróconego terminu podyktowane jest koniecznością zapewnienia nieprzerwanej dostępności artykułów jednorazowego użytku wykorzystywanych w celu udzielania świadczeń zdrowotnych przez Zamawiającego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Elektrody, akcesoria
BeschreibungElektrody, akcesoria
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Test kontroli mycia i dezynfekcji
BeschreibungTest kontroli mycia i dezynfekcji
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Mata dekontaminacyjna
BeschreibungMata dekontaminacyjna
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Zestawy i fartuchy
BeschreibungZestawy i fartuchy
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Ubrania ochronne dla personelu
BeschreibungUbrania ochronne dla personelu
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Jednorazowe akcesoria do higieny pacjenta
BeschreibungJednorazowe akcesoria do higieny pacjenta
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Staplery, ładunki do staplerów I
BeschreibungStaplery, ładunki do staplerów I
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - Staplery, ładunki do staplerów II
BeschreibungStaplery, ładunki do staplerów II
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - Akcesoria do AIRVO2
BeschreibungAkcesoria do AIRVO2
Interne KennungZadanie nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 - Papier do sprzętu medycznego
BeschreibungPapier do sprzętu medycznego
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 11 - Drobny sprzęt chirurgiczny
BeschreibungDrobny sprzęt chirurgiczny
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 12 - Szybkie testy
BeschreibungSzybkie testy
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 13 - Elektrody neutralne, uchwyty do elektrod
BeschreibungElektrody neutralne, uchwyty do elektrod
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 14 - Wymazówki
BeschreibungWymazówki
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie nr 15 - Zestaw do neuroradiologii
BeschreibungZestaw do neuroradiologii
Interne KennungZadanie nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141620 Sanitätspacks, 33141411 Skalpelle und Klingen, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
LosLOT-0016
TitelZadanie nr 16 - System zamknięty, próżniowy, umożliwiający bezpieczny transfer próbki moczu
BeschreibungSystem zamknięty, próżniowy, umożliwiający bezpieczny transfer próbki moczu
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie nr 17 - Pojemniki do dobowej zbiórki moczu
BeschreibungPojemniki do dobowej zbiórki moczu
Interne KennungZadanie nr 17