See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Optimalizace trati Praha Smíchov (mimo) - Černošice (mimo) - D23
Beschreibung: Předmětem díla je zhotovení stavby „Optimalizace trati Praha Smíchov (mimo) - Černošice (mimo)“, která je součástí souboru staveb modernizace III. tranzitního železničního koridoru (III. TŽK) Praha - Plzeň - Cheb - státní hranice SRN. Trať je zařazena do evropského železničního systému TEN-T. Náplní díla je především rekonstrukce železničního spodku a svršku, rekonstrukce mostů, propustků, nástupišť, modernizace technologických zařízení v celé délce stavby a dalších částí železniční infrastruktury. Pokládka kabelizace z technologických důvodů přesahuje do dalších katastrálních území mimo hlavní staveniště uvedené rekonstrukce. Součástí stavby je posun(novostavba) zastávky Praha-Velká Chuchle a komplexní rekonstrukce ŽST Praha-Radotín.
Interne Kennung: 14321/2019-SŽDC-SSZ-OVZ
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234116 Gleisbauarbeiten, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001