58569-2024 - Ergebnis
Polen – Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte – Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej dla Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej dla Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej dla Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie wraz ze świadczeniem usługi przesyłowej przy założeniu rocznego zużycia ciepła w wysokości 5200 GJ i mocy rozliczeniowej 0,69 MW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.312.10.2023