2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht
Beschreibung: Brandverzekering Stichting Interconfessioneel Beroepsonderwijs en Volwasseneducatie Regio Utrecht De overeenkomst gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst gaat in op 31-12-2026 en eindigt op 31-12-2029. Na deze initiële contractstermijn is er sprake van een doorlopende, stilzwijgende verlengingsmogelijkheid van telkens 36 maanden, tenzij één der partijen de overeenkomst uiterlijk 3 maanden voor de contractvervaldatum schriftelijk opzegt. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.