585729-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywna dostawa materiałów medycznych dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 16 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa materiałów medycznych dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 16 części
Beschreibung1 Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów medycznych dla Szpitala Neuropsychiatrycznego im. Prof. Mieczysława Kaczyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z podziałem na 16 części: część 1 – dostawa rękawic, fartuchów oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ, część 2 – dostawa materiałów do iniekcji, wlewów dożylnych oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ, część 3 – dostawa materiałów do resuscytacji oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ, część 4 – dostawa pieluchomajek, majtek oraz wkładów chłonnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.4 do SWZ, część 5 – dostawa filtrów jednorazowych do ssaków, łączników oraz drena jednorazowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.5 do SWZ, część 6 – dostawa próbówek, szkiełek oraz innych materiałów medycznych do badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.6 do SWZ, część 7 – dostawa ciśnieniomierzy, termometrów, słuchawek lekarskich oraz pojemników sanitarnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.7 do SWZ, część 8 – dostawa ustników kompatybilnych z alkomatem DRAGER ALKOTEST, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.8 do SWZ, część 9 – dostawa jednorazowych zestawów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 1.9 do SWZ, część 10 – dostawa materiałów do EKG oraz USG, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.10 do SWZ, część 11 – dostawa igieł, nici oraz ostrzy chirurgicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.11 do SWZ, część 12 – dostawa rękawów papierowo-foliowych do sterylizacji parą wodną, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.12 do SWZ, część 13 – dostawa rękawów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.13 do SWZ, część 14 – dostawa różnych materiałów do testów i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.14 do SWZ, część 15 – dostawa materiałów do sterylizacji i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.15 do SWZ, część 16 – dostawa próbówko-strzykawek, igieł oraz łączników do wenflonów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.16 do SWZ,
Interne KennungSzNSPZOZ.A-ZP-261.28.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego na podstawie art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2026 r. poz. 793) w trybie przetargu nieograniczonego. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1
Beschreibungdostawa rękawic, fartuchów oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.1 do SWZ
Interne Kennungczęść1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141123 Abfallbehälter für scharfe Gegenstände, 33141420 Operationshandschuhe, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
LosLOT-0002
Titelczęść 2
Beschreibungdostawa materiałów do iniekcji, wlewów dożylnych oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.2 do SWZ
Interne Kennungczęść2
LosLOT-0003
Titelczęść 3
Beschreibungdostawa materiałów do resuscytacji oraz innych materiałów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.3 do SWZ,
Interne Kennungczęść3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks, 33170000 Anästhesie und Reanimation, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 33141615 Urinbeutel, 33141240 Katheterzubehör, 33141200 Katheter, 33141112 Heftpflaster
LosLOT-0004
Titelczęść 4
Beschreibungdostawa pieluchomajek, majtek oraz wkładów chłonnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.4 do SWZ
Interne Kennungczęść4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33770000 Hygienepapier
LosLOT-0005
Titelczęść 5
Beschreibungdostawa filtrów jednorazowych do ssaków, łączników oraz drena jednorazowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.5 do SWZ
Interne Kennungczęść5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
LosLOT-0006
Titelczęść 6
Beschreibungdostawa próbówek, szkiełek oraz innych materiałów medycznych do badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.6 do SWZ,
Interne Kennungczęść6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
LosLOT-0007
Titelczęść 7
Beschreibungdostawa ciśnieniomierzy, termometrów, słuchawek lekarskich oraz pojemników sanitarnych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.7do SWZ,
Interne Kennungczęść7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33772000 Einweg-Papierartikel, 33100000 Medizinische Geräte
LosLOT-0008
Titelczęść 8
Beschreibungdostawa ustników kompatybilnych z alkomatem DRAGER ALKOTEST, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.8 do SWZ,
Interne Kennungczęść8
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0009
Titelczęść 9
Beschreibungdostawa jednorazowych zestawów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 1.9 do SWZ,
Interne Kennungczęść9
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0010
Titelczęść 10
Beschreibungdostawa materiałów do EKG oraz USG, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.10 do SWZ
Interne Kennungczęść10
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0011
Titelczęść 11
Beschreibungdostawa igieł, nici oraz ostrzy chirurgicznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.11 do SWZ,
Interne Kennungczęść11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141121 Chirurgische Suturen
LosLOT-0012
Titelczęść 12
Beschreibungdostawa rękawów papierowo-foliowych do sterylizacji parą wodną, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.12 do SWZ
Interne Kennungczęść12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35230000 Handschellen, 33141420 Operationshandschuhe, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte, 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
LosLOT-0013
Titelczęść 13
Beschreibungdostawa rękawów medycznych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.13 do SWZ
Interne Kennungczęść13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35230000 Handschellen
LosLOT-0014
Titelczęść 14
Beschreibungdostawa różnych materiałów do testów i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.14 do SWZ
Interne Kennungczęść14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
LosLOT-0015
Titelczęść 15
Beschreibungdostawa materiałów do sterylizacji i badań, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.15 do SWZ
Interne Kennungczęść15
LosLOT-0016
Titelczęść 16
Beschreibungdostawa próbówko-strzykawek, igieł oraz łączników do wenflonów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1.16 do SWZ
Interne Kennungczęść16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke