585749-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Autopsie-Arbeitsplätze zur Gewebeentnahme oder Zubehör – Vybavení patologie nemocnice Náchod – část 2: Zalévací linka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVybavení patologie nemocnice Náchod – část 2: Zalévací linka
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: Dodávka nové (nikoliv repasované) zalévací parafínové linky na histologii, a to včetně dopravy do sídla zadavatele, instalace, uvedení do provozu, provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu a instruktáže obsluhy v souladu s platnou legislativou pro zdravotnické prostředky. Součástí předmětu je poskytování bezplatné záruky za jakost dle ust. § 2113 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku s dobou trvání 24 měsíců; součástí záruky je také bezplatné provádění záručního autorizovaného komplexního servisního zabezpečení potřebného pro provozování zdravotnického prostředku dle platné legislativy.
Interne KennungONN_02_2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33931000 Autopsie-Arbeitsplätze zur Gewebeentnahme oder Zubehör
5. Los
LosLOT-0001