585773-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
BeschreibungI. Przedmiot zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, ujęty w 17 pakietach. II. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Kod CPV wg Wspólnego Słownika Zamówień: 33100000 – 1 Urządzenia medyczne 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wszystkich pozycji w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Zakup sprzętu medycznego, w tym: Pakiet 1 – Zestaw VNG + irygator – 1 kpl Pakiet 2 – Unit laryngologiczny z wyposażeniem – 1 szt Pakiet 3 – Wiertarka szybkoobrotowa laryngologiczna – 1 szt Pakiet 4 – Kriostat – 1 szt Pakiet 5 – Aparat do barwień immunohistochemicznych – 1 kpl Pakiet 6 – Aparat do barwień immunohistochemicznych – 1 kpl Pakiet 7 – Aparat EMG – 1 szt Pakiet 8 – Rejestrator ciśnieniowy – 3 szt Pakiet 9 – Fotele ginekologiczne – 3 szt Pakiet 10 – Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem – 1 szt Pakiet 11 – System do przechowywania KKP – 1 sz Pakiet 12 – System biopsji piersi – 1 szt Pakiet 13 – Aparat do kriolezji – 1 szt Pakiet 14 – Aparat RTG z ramieniem C – 1 kpl Pakiet 15 – Stacja dokująca do pomp – 4 szt Pakiet 16 – Spirometr wraz z oprogramowaniem – 1 kpl 2) Dostawę w/w sprzętu; 3) Montaż/zainstalowanie, uruchomienie, przeprowadzenie prób i sprawdzeń w/w sprzętu; 4) Szkolenie wyznaczonych pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi w/w sprzętu1; 5) Serwis gwarancyjny w/w sprzętu, na zasadach określonych w § 81; 6) Dostarczenie karty gwarancyjnej w/w sprzętu2; 7) Dostarczenie paszportu technicznego w/w sprzętu1; 8) Dostarczenie instrukcji obsługi sprzętu w wersji papierowej w języku polskim, w wersji elektronicznej w języku polskim oraz dokumentacji technicznej (serwisowej). 5. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 6. Rozwiązania równoważne i kryteria oceny równoważności: 1) Za równoważne do wyspecyfikowanego rozwiązania Zamawiający uzna rozwiązanie o tym samym przeznaczeniu, cechach technicznych, jakościowych i funkcjonalnych odpowiadających cechom technicznym, jakościowym i funkcjonalnym wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, lub lepszych, oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. 2) Rozwiązanie równoważne musi pozwalać na zrealizowanie zakładanego przez Zamawiającego celu poprzez parametry wydajnościowe i funkcjonalne, mające wpływ na skuteczność działania, takie same lub lepsze od wskazanych wymagań minimalnych. 3) Użycie w opisie przedmiotu zamówienia nazw rozwiązań, materiałów i urządzeń służy ustaleniu minimalnego standardu wykonania i określenia właściwości i wymogów technicznych założonych w dokumentacji technicznej dla projektowanych rozwiązań. 4) Wykonawca zobligowany jest do wykazania, że oferowane rozwiązania równoważne spełnią zakładane wymagania minimalne. 5) Brak określenia „minimum” oznacza wymaganie na poziomie minimalnym, a Wykonawca może zaoferować rozwiązanie o lepszych parametrach. 6) W celu zachowania zasad neutralności technologicznej i konkurencyjności dopuszcza się rozwiązania równoważne do wyspecyfikowanych, przy czym za rozwiązanie równoważne uważa się takie rozwiązanie, które pod względem technologii, wydajności i funkcjonalności nie odbiega lub jest lepsze od technologii funkcjonalności i wydajności wyszczególnionych w rozwiązaniu wyspecyfikowanym. 7) Nie podlegają porównaniu cechy rozwiązania właściwe wyłącznie dla rozwiązania wyspecyfikowanego, takie jak: zastrzeżone patenty, własnościowe rozwiązania technologiczne, własnościowe protokoły itp., a jedynie te, które stanowią o istocie całości zakładanych rozwiązań technologicznych i posiadają odniesienie w rozwiązaniu równoważnym. W związku z tym, Wykonawca może zaproponować rozwiązania, które realizują takie same funkcjonalności wyspecyfikowane przez Zamawiającego w inny, niż podany sposób. 8) Przez bardzo zbliżoną (podobną) wartość użytkową rozumie się podobne, z dopuszczeniem nieznacznych różnic niewpływających w żadnym stopniu na całokształt systemu, zachowanie oraz realizowanie podobnych funkcjonalności w danych warunkach, dla których to warunków rozwiązania te są dedykowane. Rozwiązanie równoważne musi zawierać dokumentację potwierdzającą, że spełnia wymagania funkcjonalne Zamawiającego, w tym wyniki porównań, testów czy możliwości oferowanych przez to rozwiązanie w odniesieniu do rozwiązania wyspecyfikowanego. 9) Dodatkowo, wszędzie tam, gdzie zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca itp.) materiałów lub normy, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w ustawie Prawo zamówień publicznych , Zamawiający dopuszcza oferowanie sprzętu lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych takich samych lub lepszych niż wymagane przez Zamawiającego w dokumentacji przetargowej. Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, a także jakościowe (m.in.: wymiary, skład, zastosowany materiał, kolor, odcień, przeznaczenie materiałów i urządzeń, estetyka itp.) jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez Wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez Zamawiającego. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów / produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego p
Interne KennungWSz – II.4.291.76.2026.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
Beschreibung1. Pakiet 1 – Zestaw VNG + irygator – 1 kpl 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
BeschreibungPakiet 2 – Unit laryngologiczny z wyposażeniem – 1 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Beschreibung1. Pakiet 3 – Wiertarka szybkoobrotowa laryngologiczna – 1 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Beschreibung1. Pakiet 4 – Kriostat – 1 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Beschreibung1. Pakiet 5 – Aparat do barwień immunohistochemicznych – 1 kpl 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Beschreibung1. Pakiet 6 – Aparat EEG wraz z Video EEG – 1 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
Beschreibung1. Pakiet 7 – Aparat EMG – 1 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
Beschreibung1. Pakiet 8 – Rejestrator ciśnieniowy – 3 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Beschreibung1. Pakiet 9 – Fotele ginekologiczne – 3 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Beschreibung1. Pakiet 10 – Wirówka laboratoryjna z wyposażeniem – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
Beschreibung1. Pakiet 11 – System do przechowywania KKP – 1 szt 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
Beschreibung1. Pakiet 12 – System biopsji piersi – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
Beschreibung1. Pakiet 13 – Aparat do kriolezji – 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
Beschreibung1. Pakiet 14 – Aparat RTG z ramieniem C – 1 kpl 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
Beschreibung1. Pakiet 15 – Stacja dokująca do pomp – 4 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
Beschreibung1. Pakiet 16 – Spirometr wraz z oprogramowaniem – 1 kpl 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Wyroby medyczne stanowiące przedmiot niniejszej umowy muszą odpowiadać wymaganiom aktualnego stanu prawnego, a w szczególności wprowadzonych ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 z późn. zm.). 4. Zasady realizacji przedmiotowego zamówienia określa „Projekt umowy” stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung16
585773-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WSz – II.4.291.76.2026.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Internal identifier: 16