2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa osiedlowej sieci cieplnej 2DN300 i długości ok. 1186m ul. Niepodległości, ul. Rudnickiej i ul. Rumiankowej, ul. Koryznowej od komory Kb do pkt. A. – ETAP I, Nr budżetu: I/00408/TO/25.
Beschreibung: Budowa osiedlowej sieci cieplnej 2DN300 i długości ok. 1186m ul. Niepodległości, ul. Rudnickiej i ul. Rumiankowej, ul. Koryznowej od komory Kb do pkt. A. – ETAP I, Nr budżetu: I/00408/TO/25. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku Nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: NZ11.35.309/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający celem uzyskania możliwości skorzystania z procedury przyspieszonej w dniu 22.12.2025 r. wysłał do publikacji okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert. Ogłoszenie zostało opublikowane w dniu 23.12.2025 r. w wydaniu Dz. U. S.: 247/2025 pod numerem publikacji ogłoszenia: 856606-2025.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen
5. Los
Los: LOT-0001