See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja sprzętu i aparatury medycznej zabiegowo -diagnostycznej dla Poradni Okulistycznej w ramach projektu pn.: " Poprawa dostępności do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" finansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa sprzętu okulistycznego tj.: egzoftamometr, soczewka, unit diagnostyczny. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 5 i 9 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 394675-2026
Interne Kennung: 51/PN/MN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124110 Diagnostiksysteme, 33111600 Radiografiegeräte, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33115000 Ausrüstung für Tomografie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Egzoftalmometr - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: soczewka - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: unit diagnostyczny - 1 szt.
Interne Kennung: Część nr 3